Sprey Polyurea Fiyat Teklifi Alın

Sprey Polyurea Fiyat Teklifi
  • Sprey Polyurea, su yalıtımı seçenekleri arasında en güçlü polimer teknolojisi ile çözüm sunan yalıtım ürünüdür.
  • Çatı, perde duvar, set betonların su sızmasına güçlü çözüm sunar.
  • Askı havuz veya gömme havuzların en küçük su kaçaklarına dahi engel olur.
  • Açık terasların yalıtımında en çok tercih edilen su yalıtımıdır.
  • Bina temel su yalıtımda diğer yalıtım malzemeleri ile mukayese edilmeyecek bir üründür.
  • Açık teras su yalıtımında fayans üstü uygulaması ile herhangi bir kırılma ve ek masraf olmadan yekpare bir şekilde uygulanır.
  • Her tür zemine uyum sağlar.
  • Renk seçeneği ile istenilen rengi seçme alternatifi bulunur.

Sprey Polyurea Fiyat Teklifi Al

Polyurea su yalıtımı  uygulanan bina 35-45 yıl boyunca dayanıklığı yüksek su yalıtımı sunar. Firmamız uygulamış olduğu su yalıtımına 5 yıl boyunca sızdırmazlık ve biçim bozulması garantisi sağlar.

Jet Yalıtım uzun yıllar HUNTSMAN marka yalıtım ürünleri ile dünyadaki son yenilikleri takip ederek müşterilerine en iyi su yalıtımını en iyi fiyatlarla sunmaktadır.

Polyurea kaplama uygulandığı her yüzeyin güç ve dayanıklığını yüksek oranda artırdığını bilen, polimer teknolojisinin bilincinde olan müşterilerimiz, Polyurea uygulamasını hemen tercih etmek isterler.

Polyuera fiyatları, uygulandığı alanın metrajına ve kullanım alanına göre düzenlenmektedir. Alanın genişliği ile daha fazla polyurea maddesinin kullanımı artırdığından fiyatlar ister istemez değişkenlik içinde bulunur.

Doğru bir şekilde fiyatlandırma bilgisi için yüz yüze görüşmeyi tercih ederek, uygulanacak alanda  birlikte değerlendirme yapıp tüm detayları konuşmayı uygun buluruz.

Müşteri memnuniyetini esas alarak uzun yıllar kullanabileceğiniz su yalıtımını yapmaktayız.Yapılarınızı telafisi olmayan hasarlardan korumanın tek yolu  doğru zamanda, doğru yalıtımı tercih etmektir.

En Kaliteli Polyurea Yalıtım ve Kaplama Hizmetini En Uygun Fiyata Almak İçin Bizden Teklif Alın

Firmamızdan Her türlü Yalıtım ve İzolasyon hizmeti hakkında; telefonla arayarak, whatsaptan mesaj atarak veya teklif formunu doldurarak teklif alabilirsiniz.

Sprey Poliüretan Köpük Teklifi Al

Sprey Polyurea Nedir ?
Polyurea Yalıtım Avantajları Nelerdir ?
Polyurea Kaplama Ne İşe Yarar ?