Sprey Poliüretan Köpük Çatı Yalıtımı Nasıl Uygulanır?

Sprey poliüretan köpük izolasyon, ısı ve ses yalıtımı oluşturmak istediğimiz hemen hemen her alanda kullanıma uygun bir yalıtım aracıdır. Genel anlamda tüm binaların temelinden çatısına kadar olan her alanda kullanılan sprey poliüretan köpük, uzun yıllar dayanıklı olması sebebiyle son yıllarda en çok  tercih edilen yapı materyalı olmayı sürdürmektedir.

Son yıllarda enerji gideri maliyetleri oldukça artmaktadır. Maliyetleri düşürme konusunda çeşitli ısı ve yalıtım yöntemleri kullanılmaktadır.Dünyada 45 yıldır kullanılan poliüretan köpük, ülkemizde 10-12 yıldır kullanımını sürdürmektedir. Sprey poliüretan köpük çatı ve tavan yalıtım uygulaması ile ısı ve ses yalıtımında yüksek verimlilik sunmakta ve muadil yöntemlere göre daha sağlamdır.. 

ÇATILARA POLİÜRETAN KÖPÜK NASIL UYGULANIR?

 

Çatılar binamızın kışın soğuktan ve yazın sıcaktan en çok etkilendiği ve bunu binamızın içerisine yansıttığı alandır. Bu olumsuz durumu ortadan kaldırmak için işinin ehli uzmanlarımız,sprey poliüretan köpük yalıtımına başlamadan önce çatı arası tüm toz ve problem olan unsurlarından arındırır. Bu ön hazırlığın yapılması ile ileride oluşabilecek sorunların ortadan kalkması sağlanır,Sprey poliüretan köpüğün çatı arasında daha güçlü tutunmasına imkan sağlar. Sprey poliüretan köpük, çatı arası ısı yalıtım uygulaması yüksek basınçlı,püskürtme sistemli özel makine ile 75 metre uzunluğundaki ısıtıcı hortum vasıtasıyla uzman ekiplerce yerine getirilir.Özel donanımlı makine,yüksek basınçlı sprey tabanca ile uygulanacak alana sprey poliüretan köpük ile  herhangi bir ek bağlantı olmadan yekpare bir şekilde uygulanır. Düz ve eğimli her alana uygulanabilme özelliği ile çatıda bütün bölgeyi boşluk kalmayacak şekilde kaplar. Ulaşılması en zor noktalara ve ters tavana özel püskürtme sistemli mobil izolasyon aracı ile uygulanır. Bina  yan duvarı ile çatı saçak arasına uygulanması ile oluşacak ısı sızıntılarını tam anlamıyla kapatır.Sprey poliüretan köpük çatıda oluşan tüm çatlak ve kırılmış alanları kaplayarak çatıda %100 ısı yalıtımı sağlar.Sprey poliüretan köpük uygulama sırasında hava ile birleşmesi sebebiyle uygulama uzman ekip tarafından, özel koruyucu elbise ve özel maske ile yapılması uygun olur..Mobil izolasyon aracımız teçhizatlı olup HUNTSMAN marka ürünler ile hizmet vermektedir.

 Sprey poliüretan köpük kolay uygulanırlığı sayesinde bina ömrü boyunca kullanabileceğiniz ısı ve yalıtım malzemesidir.Ayrıca ses yalıtımı özelliğine de sahiptir.Sprey poliüretan köpük hızlı bir şekilde uygulanır.Yaz ve kış istenilen mevsimde uygulanabilme özelliği vardır.Binanıza bir kere yalıtım yaptırıp ısıl konforun tadını çıkarmak kalır.

Evimizin, binamızın veya işyerimizin ısınmasını planlıyoruz. Artık hem tavanlarımızdan hem de cebimizden bir sızıntı olmasını önlemek istiyoruz bundan sonra yapmamız gereken tek şey işinde uzmanlaşmış, ve kaliteli hizmet veren JET YALITIM İZOLASYON firması ile iletişime geçmemiz yeterli olacaktır.

Sprey Poliüretan Köpük Teklifi Al

Firmamızdan Her türlü Yalıtım ve İzolasyon hizmeti hakkında; telefonla arayarak, whatsaptan mesaj atarak veya aşağıdaki teklif formunu doldurarak teklif alabilirsiniz.Faydalı İçerikler

Isı Yalıtımının Yanında Su Yalıtımı da Nasıl Sağlanır ?

Binalardaki ısı kaçaklarını çoğu çatıların eksik ısı yalıtımından kaynaklanmaktadır. Türkiye paza...

Poliüretan Köpük İzmit

Poliüretan köpük uygulama teknolojisi artık İzmit'te , İzmit Jet yalıtım bölge bayisi çatı köpük ...

Poliüretan Köpük Yangın Dayanımı En İyi Olan Isı Yalıtımı Ürünüdür.

Isı yalıtımında kullanılan püskürtme poliüretan sprey köpük uygulaması ülkemizde çatı arası zemin...

Poliüretan Köpük Uygulaması

Poliüretan Köpük Uygulaması Nedir? Poliüretan Köpük Sanayi ve İnşaat sektöründe yaygın olarak ku...

Sprey Poliüretan Köpük Çatı Yalıtımı Nasıl Uygulanır?

Sprey poliüretan köpük izolasyon, ısı ve ses yalıtımı oluşturmak istediğimiz hemen hemen her alan...

Çatı Membran Kaplama

Çatı membran kaplama son yıllarda insanların çevresindeki çatılarda gözlemlediği ve merak ettiği ...

2022 Sprey Poliüretan Köpük Fiyatları

POLİÜRETAN KÖPÜK FİYATLARI 2022 YILI İTİBARİYLE ŞU ŞEKİLDEDİR 3 CM POLİÜRETAN SPREY KÖPÜK FİYA...

Polyurea Zemin Kaplama

Polyurea zemin kaplama, son yıllarda makina mühendislerinin, yapı ve bina işlerini oldukça kolayl...

2023 Sprey Poliüretan Köpük Fiyatları

POLİÜRETAN KÖPÜK FİYATLARI 2023 YILI İTİBARİYLE ŞU ŞEKİLDEDİR 3 CM POLİÜRETAN SPREY KÖPÜK FİYA...

Temel Sürme Yalıtım

Temel Sürme Yalıtımı, bodrum katlı binalarda doğru yapılmadığında ilerleyen zamanlarda toprak alt...

Polyurea Havuz Su Yalıtımı

Polyurea Su Yalıtım, askı havuz veya gömme havuzların taban ve perde kısımlarında meydana gelen h...

Polyurea Teras Su Yalıtımı

Islak hacimlerde uygulanacak yalıtım önlemleri, kullanım suyunun yapıdan uzaklaştırılmasına yönel...
  • ANA SAYFA